Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sony STR resiver 50e

3 000 МКД

Се продава од: Baki 25 фев. 14:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava sony resiver str-d265 stereo do tranzistordki izlrzi vo besprekorna sostojb. Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme. Prakjam i po kargo
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации