Објавени: мај 23 2022 02:19

Zvucnici JBL studio 230 novi raboteni 6 meseci

МКД

МКД
Објавени: мај 23 02:19
Прегледи: 755
продавам звучници JBL студио 230 нови работени 6 месеци јас сум прв газда ги купив од аудио центар 24000 ден ги продавам 15000 ден одозгора се со пијано сјана површина убав мек звук со убав бас препознатлив за JBL
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
755
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070782111

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации