Објавени: јул. 20 2022 01:25

Philips AJ3400 Portable Stereo

МКД

МКД
Објавени: јул. 20 01:25
Прегледи: 145
Prodavam portable radio Philips.
Ima FM radio, backlight, super zvucnici, snooze function, sleep timer, polovno, no vo odlicna sostojba i zvukot e fenomenalen za tolku mala naprava.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
145
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации