Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pojacalo Yamaha RX-V567

310 ЕУР

Се продава од: Miki 03 фев. 19:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Се продава појачало Yamaha RX-V567, HomeTheatre 7.1, во одлична состојба.
Кон почеток