Објавени: авг. 18 2015 04:22

Racni radio stanici BAOFENG

ЕУР

ЕУР
Објавени: авг. 18 04:22
Прегледи: 227
Prodavam novi racni radio stanici i dodatoci (anteni, slusalki) BAOFENG.
Izbor na povekje modeli od programata na BAOFENG:

BF-888S -- 40eur
UV-B5 -- 60eur
UV-B6 -- 60eur
UV-5RE -- 80eur
UV-8 -- 60eur
UV-82 -- 90eur


UV-B6 Technical Specifications:
Frequency Range: 136-174 / 400-470MHz
Dual-Band Display, Dual Freq. Display, Dual-Standby
Output Power: 5 /1Watts
99 Channels
LED Flashlight
Large LCD Display
High/Low RF Power Switchable
Emergency Alert
Low Battery Alert
Battery Saver
Time-out Timer
Keypad Lock
Monitor Channel
Channel Step: 5/6.25/10/12.5/20/25KHzMotorola, kenwood, ICOM, yaesu, hytera, puxing, Baofeng, TYT radio stanica stanici
iPhone 4 4S 5 5C 5S 6 6+ PLUS
Samsung Galaxy S I S1 S2 S3 S4 S5 SII SIII i9000 i9100 i9300 i9305 i9500 i9505 n900 n9005 n900f n900h Note 2 3 4 Alpha TAB Gear Core Ace 5611 5610 NEO Duos Dual SIM Young Pocket Fame
HTC Sensation XE XL ONE V S X M7 M8 MINI 300 500 310 610 Desire
iPad 1 2 3 4 Mini Air Retina 16GB 32GB 64GB 128GB WIFI 3G 4G
LG Nexus 4 5 Motorola Nexus 6 G2 G3 3GB RAM 2GB F60 L60 L80 Mini L40 L7 L5 L4 L3 L9 II
Alcatel Idol 1 2 S Mini Pop C1 C3 C5 C7 Fire S'Pop M'Pop Scribe T'Pop 995 991
SONY Xperia E E1 J P Z Z1 Z2 Z3 Compact E3 T3 M2 M T2 C L SP V Go Tipo Miro Sola U S Arc
Huawei P6 P7 Y300 Y310 Y210 MOTO G MOTO E Honor Ascend Xiaomi Mi Redmi
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
227
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075664364

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации