Македонски | Shqip | English |

Zvucnik Sony Wireless

Се продава од: Ристо 28 јан. 12:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 1.080 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 990 МКД

Локација: Аеродром, Скопjе
Производи : Радио/Стерео систем и Додатоци
Продавам Sony CMTBT60 аудио звучник систем Wireless поврзување, дава кристално чист звук, со дополнителни вградени опции за USB, CD (сите формати),NFC,DAB, AM/FM. Не е користен. Цена на ново е 16,000 ден, јас го продавам за 9,990 ден
Нема посетени огласи
Кон почеток