Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HI-Fi 160

6 000 МКД

Се продава од: Filip 28 ноем. 17:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Стар,но прилично очуван,целосно функционален,радио,аудио HAESER систем.
Во комплетот има и оригинал антена.Цената е фиксна.
Leaflet
Кон почеток