Објавени: мар. 09 2021 06:18

AORUS GeForce® GTX 1060 6G 9Gbps

МКД

Објавени: мар. 09 06:18
Прегледи: 1
Се продава AORUS GeForce® GTX 1060 6Gb во беспрекорна состојба. Картата е користена за работа (илустратор, фотошоп) и привремено гејминг.
Вентилатори во супер состојба, ладна карта, максимални температури на фуремарк 60 степени. Доколку има заинтересираност можам да направам и дополнителни тестови.
Картата доаѓа со оригинална кутија.

Линк до точниот модел на картатаЧ
https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N1060AORUS-6GD-rev-10#kf


Се продава поради упгрејд на нешто поново.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

076231315

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации