Објавени: јан. 28 2022 10:17

Kompletno nov rig

Објавени: јан. 28 10:17
Прегледи: 4
Kompletno napraven nov rig ( plug and mine)
* 275.0 MH
6*GeForce RTX 3060ti LHR -8GB
-H510 PRO BTC
-CPU
-USB
-1800W mining Power Supply
-Lokalna garancija
*Cena po dogovor
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
4
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38976833834

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации