Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hard disk HDD

0 МКД

Се купува од: Dalibor 20 јан. 10:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Baram da kupam hard disk (HDD), 500 GB, HITACHI

Dalibor
071331096
Leaflet
Кон почеток