Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

RAM DDR2 1GB 667MHz

200 МКД

350 МКД

Се продава од: Роберто 14 окт. 16:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Се продаваат RAM мемориски модули, DDR2, 1GB, на 667МHz. За купени 4 модули, следува петти гратис.
Роберто
072514512
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации