Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MRig 6 x Sapphire RX580 8GB

1 330 ЕУР

Се продава од: JOVAN 29 јул. 17:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Prodavam Rig 6 x Sapphire RX580 8GB.
3 Riga
1330 evra od rig
Leaflet
Кон почеток