Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

AMD FirePRO W5000 2GB GDDR5 DVI

150 ЕУР

Се продава од: Isuf Вчера 12:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кичево
Се продава половна исправна без мана AMD FirePRO W5000 2GB GDDR5 DVI графичка карта за професионално работење во CAD/CAM апликации како и за 3Д и Видео работа и обработка.Напомена нее за Gaming,ова картицка е за програми како AUTOCAD,Solidworks,REVIT,3D Studio Max,...
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации