Објавени: ноем. 10 2022 07:18

Graficki 4GB Skoro od site modeli ekstra ceni

ЕУР

Објавени: ноем. 10 07:18
Прегледи: 469
Gi prodavam slednite graficki:
Sapphire Nitro Pulse RX570/580 4GB 22 parchinja x 5.000 Denari parche.
Asus RX570 4GB 13 parchinja x 4.500 denari parche.
Sapphire Nitro RX470 4GB 27 parchinja x 4.500 denari parche.
Msi Gaming RX 570 4GB 6 parchinja x 4.000 denari parche.
Msi Gaming RX 580 4GB 29 parchinja x 4.500 denari parche.
Gigabyte RX570 4GB 3 parchinja x 3.500 denari parche.
XFX RX580 4GB 5 parchinja x 4.500 Denari parche.
XFX RX480 4GB 6 parchinja x 4.000 Denari parche.

Site se vo dobra sostojba , servisirani i chuvani vo kujka, moze i da se testirat bez problem.
Naplatata moze da se izvrshi i so USDT.
Za povejke informaci moze da me kontaktirate i na sledniov broj: 072-636/066 Viber✅WhatsApp✅Telegram✅
📍Kicevo
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
469
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

072636066
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации