Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuler za Asus x550

1 300 МКД

1 500 МКД

Се продава од: Dragan Stojanoski 16 септ. 15:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кичево
Се продава нов, сеуште неотпакуван кулер за лаптоп Asus x550. Исто така кулерот одговара и за серии X552C X552CL X552E X552EA X552EP x552l x552ld x552 m X552

Контакт вибер: 070/266-835

Драган
Dragan Stojanoski
Leaflet
Кон почеток