Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kukjiste i kompjuterski delovi

Се продава од: Martin 16 ноем. 10:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Локација
Крушево
куќиште и компјутерски делови, скоро нови.
куќуште цена (800 ден.)
processor- pentium g4560 gold edition 3.5ghz
процесор цена (2300 ден.)
ram- samsung 8ram MEMORY DDR4 2400mhz
рам цена (2250ден.)
hard disk- HDD Toshiba 1TB
хард диск цена (2100ден.)
matichna plocha- ASUS H110 M-R
матична цена (1350 ден.)
DVD- LG DVD
двд цена (600ден.)
Leaflet
Кон почеток