Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

HP LaserJet Pro MFP M130a

6 000 МКД

Се продава од: Andrej Вчера 17:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Se prodava printer, ne kompatibilen za mojot pc, koristam razlicni printeri, kupen od anhoch 6600, ima prostor za prigovor
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации