Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

HP LaserJet Pro MFP M130a

6 000 МКД

Се продава од: Andrej Velickovski Вчера 14:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
HP LaserJet Pro MFP M130a se prodava, nov neotpakuvan, kupen od anhoch 6600 den. So full toner, kako shto rekovn neotvoren!
Andrej Velickovski
072400567
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации