Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Intel i5-460m, mint

2 000 МКД

Се продава од: Jordan Lazoff 09 јан. 20:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
Продавам минт процесор за лаптопи, i5-460m Processor Base Frequency
2.53 GHz
Max Turbo Frequency
2.80 GHz
Sockets Supported
BGA1288, PGA988
Jordan Lazoff
075335851
Leaflet
Кон почеток