Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung monitor

2 700 МКД

Се продава од: Мартин Николов 03 окт. 12:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
Се продава монитор самсунг. Со мониторот оде гратис тестатура. Мониторот е долг 28 центи метри, широк 44 центи метри, 52 инчен.
Мартин Николов
070746271
Leaflet
Кон почеток