Македонски | Shqip | English |

Poloven kompjuter so postolje

Се продава од: Христијан 06 јун. 19:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 670 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

100 ЕУР

Локација: Прилеп
Продавам половен компјутер со LCD монитор , ги има сите делови што се потребни . Во цената е вклучено и подвижно постојле за компујтер . За повеќе информации јавете се на телефон 076 544 002 - Ивана
Нема посетени огласи
Кон почеток