Објавени: септ. 01 2022 01:22

Mining Rig

ЕУР

Објавени: септ. 01 01:22
Прегледи: 180
Se prodava mining rig so dve graficki 3070 8G,Maticna Aours B550 Pro v2,Napojuvanje 1000w gold,8G ram,Processor AMD Ryzen, Rigot e se uste pod garancija vo SETEC koristen e sno 3 meseci
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
180
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

07864602

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации