Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Monitor 32" BenQ EX3203R BenQ 2560x1440,144Hz

430 ЕУР

Се продава од: Erhan Jajovski 19 мај 17:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Ресен
Продавам 3 BenQ EX3203R монитори.
Истите се во перфектна состојба, користени на VESA mount, држачите се неотпаковани, во кутија. Купени Декември 2019.
Им преостанува уште 2.5 години гаранција.

Цената е 430 евра по монитор.
Во цената е вклучен и VESA адаптерот, кој чини 2400 ден.

https://www.benq.com/en-us/monitor/gaming/ex3203r.html
https://www.anhoch.com/product/599867625/vesa-wall-mount-benq-ex3203rex3501r
Erhan Jajovski
070309244
Leaflet
Кон почеток