Објавени: фев. 17 2022 09:59

Cad cam degudent

ЕУР

Објавени: фев. 17 09:59
Прегледи: 771
se prodava kompleten Cad-Cam sistem na Degudent

Fujitsu Siemens Desktop so Cercon Art so moznost da reze i Degudent blokovi vo boja, ne samo beli
Cercon Eye scanner
Cercon Brain milling mashine
Cercon Heat sintramat

Davam i nekolku PU Cast blokovi so sistemot. Mozat da se vlozat i leat od metal.

za cena od 4000 evra
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
771
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070707661

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации