Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mining Rig 5xSapphire RX 470 4gb

990 ЕУР

1 500 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 31 јан. 09:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava rig za mining na cryptocoins. 5x SAPPHIRE RX470 4GB 143 MH/S za Spremen za kopanje ETH,ETC
Aleksandar
+38978336142
Leaflet
Кон почеток