Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MINING RIG 6 X gpu XFX Radeon RX 580 8GB

1 800 ЕУР

Се продава од: bojan 13 јун. 13:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
MINING RIG - 6 X gpu XFX Radeon RX 580 8GB
Rigot e vo ispravna sostojba koristen e nekolku meseci, za povekje info na tel 075403176
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации