Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mining rig ETH

0 ЕУР

Се продава од: Dragan 05 мај 18:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodavaat novi, sklopeni, konfigurirani mining rigovi za kopanje na kripto valuti (single i dual mining)

Asus 570 4gb,
Gigabyte 570 4gb

Cena e varijabilna vo odnos na grafickite koi se koristeni
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации