Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mining rig gpu rig rx 580 8gb

4 000 ЕУР

Се продава од: ganesh 04 фев. 18:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Sapphire RX 580 Pulse 8GB
Lenovo 120GB SSD
PSU 1250W
Kingston 8GB
Colorful Mining Mother Board,
Steel Frame
we also sell all mining accessories .
Кон почеток