Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mining Rig PRO

1 900 ЕУР

2 450 ЕУР

Се продава од: Svetlana Petkovska Вчера 20:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Напојување: PSU Gigabyte G750 PulseGold Modular гаранцијата важи до 15.03.2019 => 150 Евра

Напојување: PSU Corsair HX850 Modular: гаранцијата важи до 20.02.2023 => 180 Евра

Матична плоча: Asus Prime Z370-P 1151 8th Generation гаранцијата важи до 20.02.2023 => 100 Евра

Рам меморија: Kingston 4GB 2400MHz DDR4 гаранцијата важи до 20.02.2023 => 30 Евра

Процеср: Intel i3 8100 3.6GHz 8th Generation гаранцијата важи до 08.02.2021 => 100 Евра

Графичка карта: Saphire RX570 Pulse 4GB => 250 Евра
Графичка карта: Saphire RX570 Nitro+ 8GB Samsung => 250 Евра
Графичка карта: 3 x Saphire RX580 Nitro+ 8GB Мicron гаранцијата важи до 13.03.2019 => 280 Евра парче
Графичка карта: Gigabyte 1070 2WF 8GB гаранцијата важи до 07.03.2020 => 300 Евра

SSD Disc: Samsung SSD 120 GB

Оптимизиран на 200 Mh/s
Цена 1900 Евра или предлог
Телефон: 071 274 749
Viber: +389 71 274 749
Svetlana Petkovska
+389 71 274 749
Кон почеток