Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mining Rig

5 500 ЕУР

Се продава од: Васо 01 мај 12:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам комплетен риг со 15 графички карти. 6 x Nvidia1060, 6 x RX580, 3 x RX570. Брзината е +/- 365 МHs со фабрички сетингзи. Има вградени мерачи на портошувачка и истата е 2,4 Kw
Васо
071643379
Кон почеток