Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov Mining Rig so 6 SAPPHIRE RX 470 8gb ME

2 850 ЕУР

3 200 ЕУР

Се продава од: Vux 17 апр. 09:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Rigot e komplet spremen, isproban, testiran i raboti bez prekin. Grafickite kartici se Mining Edition so moznost za Dual Minig. Biosot e fleshuvan i e spremen da vadi 28-29 mhs hash rate za Ethereum
Kontakt preku viber
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации