Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Novi delovi za mining rig

2 550 ЕУР

Се продава од: Zoran 13 мар. 17:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam novi delovi za mining rig:


MB Gigabyte H110-D3A
CPU
Intel DualCore

RAM 4GB

HDD 60GB

VGA 5 x Sapphire RX570 4GB 

5 x riseri 


Opermava e vo kutija nova i so validna garancija. Cena 2550 eur.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации