Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rig mining ethereum x6 vga

0 ЕУР

Се продава од: Dragan 07 мар. 23:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodavaat gotovi konfigurirani mining rigovi za kopanje na kripto valuti (single i dual mining)

Cenata e varijabilna vo odnos na grafickite koi se koristeni pri sklopuvanje na rigovite.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации