Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ruter Linksys WRT120N

1 000 МКД

Се продава од: Ivica 27 ноем. 23:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продава користен 100% исправен рутер Linksys WRT120N со инсталиран последен firmware.

Ќе го добиете со оригинално пакување и цд.
Купен е од Анхоч.
Leaflet
Кон почеток