Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sapphire RX570 rx 570 Nitro 4GB mining rig

430 ЕУР

Се продава од: Dragan 22 јул. 12:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam Sapphire RX570 Nitro novi, kupeni na 21.07.2017. Grafickite se neotpakuvani. Na raspolaganje 10 kartici.

Pogodni za gejming i mining. Na ethereum vadat 27-28mhs.

Isto taka se prodava mining rig so 4, 5 ili 6 graficki. Cena na istite e 2500/2850/3200e
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации