Македонски | Shqip | English |

Signature Pad Wacom STU-300

Оглас од претпријатие. Се продава од: Rojal Invest Денес 00:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го овој производ за 530 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

80 ЕУР   100 ЕУР

Локација: Аеродром, Скопjе
Се продава Signature Pad WACOM STU-300. Служи за прифаќање на рачни потписи за документи,сметки итн. го снима документот дигитално со потписот
Со тоа немате потреба од принтање и архивирање на документите. Идеално за продавници,адвокати,нотарии секој кој има голем обем на документација.
Купени се од Нико Компјутери по 200еур од парче. Имаме на располагање 3 парчиња. Во перфектна состојба се. Праќам по карго. Може да се платат и на фактура. Се продаваат поради набавка на понов модел. За било какви информации пишете на Вибер Меил или барајте ме на телефон.
Детали видете тука www.wacom.com/en-jp/enterprise/business-solutions/hardware/signature-pads/stu-300

Детали

Нема посетени огласи
Кон почеток