Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Displei za laptop Sony 15.4"

1 000 МКД

Се продава од: Sony 31 мар. 23:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam Sony displej za laptop so dimenzii 15.4" vo odlicna sostojba. Monitorot e komplet so site kabli odnosno se sto sodrzi predniot kapak od laptopot. Dokolku se izvadi od Sony kukisteto moze da se montira na bilo koj laptop koj e so dimenzii 15.4"
1280 x 800, Glossy
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации