Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Superkompjuter mining rig

1 500 ЕУР

Се продава од: Dimitat 05 јун. 21:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Машина за копање крипто валути во одлична состојба . Три 1060ки 6g и една 570ка 8g приспособени за etherium - 100mh. Нормално и опрема : матична плоча со шест отвори, напојување, рам, хард-диск, рејзери...
Ве молам само сериозни купивачи и цената не е фиксна.
Dimitat
076421226
Leaflet
Кон почеток