Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Bitmain S9J 14.5TH

300 ЕУР

400 ЕУР

Се продава од: antworker Вчера 16:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Prodavam 50 Bitmain Antminer S9J 14.5 TH , koristeni se 1 godina , vo odlicna sostojba so power supply , poveke informacii na mail antworkerbgd@gmail.com

cena ne e fiksna
antworker
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации