Објавени: јан. 24 2023 08:24

КОНФИГУРАЦИЈА - КОМПЈУТЕР БЕЗ ГРАФИЧКА КАРТА

МКД

Објавени: јан. 24 08:24
Прегледи: 87
Процесор- i5-4570S
Матична - Asus B85M-G (со кутија) LGA-1150
Рам - 8GB DDR3
Диск -500Gb HDD
Напојување 500W Chieftec
ЦЕНА: 9.000

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
87
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации