Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Xerox DocuColor 3535 fotokopir printer

500 ЕУР

Се продава од: Nikolina Janevska Вчера 20:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава, фотокопир принтер. Во работна состојба, треба да се заменат драмови.

Цената е фиксна, не е отворена за преговори.
Nikolina Janevska
+38975329735
Leaflet
Кон почеток