Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gembird napojuvanje 600 watt

2 000 МКД

Се продава од: Benjamin 19 јун. 14:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Чаир, Скопjе
Gembird napojuvanje 600 watt realni, ne e voopsto koristeno kupeno e vo April 2019 i seuste e pod garancia. Cenata na napojuvanjeto e 2000 denari. Zainteresiranite neka kontaktiraat na telefonskiot broj 070543100, viber i whatsapp.
Benjamin
070543100
Кон почеток