Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apple display original od i style 27

60 000 МКД

Се продава од: Aleksandar Mickovski Вчера 11:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Istiot e nov, se prodava samo zatoa sto se selam od drzavata. Cenata vo i- style e 120.000 denari. Go profavam na pola. Nema ni grebanica, ni ostetuvanje, a sekoj moze da si ja proveri funkcionalnosa.
Aleksandar Mickovski
Leaflet
Кон почеток