Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dell UltraSharp U2312HM monitor

90 ЕУР

100 ЕУР

Се продава од: Dimitar Popov 26 јул. 12:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
23 inchi Dell UltraSharp U2312HM monitor. Poveke informacija za modelot moze da vidite tuka - https://www.tftcentral.co.uk/reviews/dell_u2312hm.htm. Monitorot e vo odlichna sostojba.
Dimitar Popov
078270023

WhatsApp:
078270023
Leaflet
Кон почеток