Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HP Laserjet 1005 printer

2 000 МКД

Се продава од: Tane Ivanovski 14 јан. 23:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам малку користен во домашни услови ласерски принтер HP 1005.
Одлична состојба и скоро нов тонер.
Tane Ivanovski
070205750
Leaflet
Кон почеток