Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompjuterski delovi DVD TV kartica Ram DDR3

Се продава од: Zoran 28 ноем. 17:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Micron SODIMM 2 x 2GB RAM (Macbook pro) - 15 eu

LG GP30 Portable (external USB DVD R/W) - 15 eu

Acorp TV Tuner - 15 Eu

FireWire and Dual USB Ports PC Case Slot Bracket - 5 eu
Leaflet
Кон почеток