Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Nov nekoristen RAM DDR3 4GB

1 700 МКД

Се продава од: Martin Вчера 13:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam NOVA plocka ram DDR3 4GB 1600 Mhz GEIL bulk kupen od Anhoch pred 4 dena megjutoa kupena e pogresna plocka bidejki ni trebase DDR4.
Plockata ne e koristena nitu ednas.
Plockata e kupena 2100 denari.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации