Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ploter HP

430 ЕУР

Се продава од: Панде 16 септ. 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам плотер ХП 500+ 42инчен
Користен,одлично сочуван со оригинални бои
Панде
02 3246 166
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации