Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava - kертриџ cartridge HP950/951xl i printer HP8610

6 000 МКД

Се продава од: PP 22 ноем. 13:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodavaat dva neotvoreni originalni cartridge HP950xl crn i hp 951xl magenta kako i neupotrebuvani , no otvoreni HP 951xl zolt i cian. Se prodava i neispraven HP OfficeJet Pro 8610 printer (problem so printhead)..


Leaflet
Кон почеток