Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE PRODAVA KOMPLET

9 000 МКД

10 000 МКД

Се продава од: stefan 03 јул. 20:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Procesor: - Intel® Core™ i5-750 Processor
8M Cache, 2.66 GHz socket 1156

Memorija: - Kingston HyperX Fury Blue CL16--12GB

Maticna Ploca:- MSI P55-GD65 - motherboard - ATX - LGA1156 Socket
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации